چگونگی استفاده از میکرونیدلینگ خانگی
آفروتایم  | ۱۳۹۷/۱۰/۲۳ | ۰ | ۱۰۷ | ۰

چگونگی استفاده از میکرونیدلینگ خانگی

میکرونیدلینگ خانگی به کاهش اندازه منافذ و جوانسازی پوست کمک زیادی می کند

میکرونیدلینگ حرفه ای اخیرا به کاهش علائم پیری و همچنین حذف زخم های مرتبط با آکنه کمک می کند. معمولا این درمان توسط یک پزشک یا دستیار او صورت می گیرد با این حال، تعداد زیادی از دستگاه های میکرونیدلینگ خانگی وجود دارد که بسیار بهتر از درمان های حرفه ای هستند. میکرونیدلینگ خانگی از سوزن های کوتاه استفاده می کند و به طور موثر می تواند به کاهش اندازه منافذ، تولید روغن و خطوط چهره کمک کند. برای استفاده از میکرونیدلینگ خانگی، باید یک دستگاه مناسب را انتخاب کنید، تمام دستورالعمل ها را بخوانید، دستگاه را تمیز کنید، آن را به دقت روی پوست خود بچرخانید، و بعد از تمیز نگه داشتن دستگاه درمان را به طور مرتب ادامه دهید.

میکرونیدلینگ

یک دستگاه میکرونیدلینگ مناسب را انتخاب کنید


 قبل از استفاده از میکرونیدلینگ خانگی، شما باید یک دستگاه را انتخاب کنید که برای شما مناسب است. سه نوع مختلف از محصولات میکرونیدلینگ خانگی وجود دارد: درمارولر، مهر درما و قلم درما. درمارولر ها ارزان ترین گزینه هستند و دستگاه در امتداد پوست مانند غلتک حرکت می کند. بعضی از متخصصین پوست، مهر درما و قلم های درما را توصیه می کنند، زیرا نفوذ عمودی آن ها کمتر دردناک است و اجازه می دهد مانور راحت تری در اطراف دهان، چشم و بینی داشته باشید.


طول سوزن را تعیین کنید

 اغلب میکرونیدلینگ خانگی با استفاده از سوزن های بسیار کوتاه تر از آنهایی که توسط پزشکان استفاده می شود است. به عنوان مثال، در یک کلینیک سوزن می تواند در طول از 0.5 میلی متر تا 3 میلی متر بسته به نوع درمان متفاوت باشد. هنگام انجام درمان در خانه، باید از سوزن کوتاه استفاده کنید. طول سوزن از 0.25 تا 1 میلی متر متغیر است و برای روش های ضد پیری توصیه می شود. در صورت درمان زخم های آکنه، ممکن است بخواهید از یک سوزن طولانی در حدود 1.5 میلی متری استفاده کنید.
اگر شما از یک سوزن طولانی تر استفاده می کنید، قبل از درمان با متخصص پوست خود صحبت کنید.

میکرونیدلینگ


تمام دستورالعمل ها را بخوانید

قبل از استفاده از دستگاه میکرونیدلینگ، تمام دستورالعمل ها را به دقت بخوانید. دستورالعمل ها به شما اطلاعات دقیق مربوط به راه اندازی، ذخیره سازی و نحوه ایمن بودن استفاده از محصول را می دهد. هر محصول کمی متفاوت است، بنابراین بسیار مهم است که دستورالعمل های دستگاهی را که خریداری می کنید بخوانید.
بسته به نوع دستگاه میکرونیدلینگ که انتخاب می کنید، ممکن است مجبور شوید کارتریج سوزن را درون دستگاه قرار دهید.
میکرونیدلینگ خانگی

قبل از استفاده از دستگاه میکروتیدلینگ آن را ضدعفونی کنید

 قبل از شروع درمان، دستگاه میکرونیدلینگ را ضد عفونی کنید. دستگاه و سوزن ها را به سمت پایین در یک کاسه کوچک از الکل قرار دهید. دستگاه را حداقل به مدت 1 تا 2 دقیقه در الکل غوطه ور کنید.
شستن صورت

قبل از استفاده از میکرونیدلینگ، آرایش خود را بشویید

قبل از شروع درمان، صورت خود را بشویید و تمام آرایش را شستشو دهید. چهره خود را با استفاده از پاک کننده ملایم شستشو دهید. این کمک خواهد کرد که تمام سطوح گرد و غبار، آلودگی و آرایش را از سطح پوست خود حذف کنید. شما نمیخواهید باکتری ها در نتیجه فرآیند میکرونیدلینگ وارد پوست شوند. در نتیجه شما همیشه باید با صورت تمیز شروع کنید.
صورت خود را بعد از شستشو خشک کنید.
میکرونیدلینگ صورت خانگی

صورت خود را به قسمت های مختلف تقسیم کنید

صورت خود را تقریبا به شش بخش تقسیم کنید. شما لازم نیست که علامت گذاری انجام د هید. به عنوان مثال، شما می توانید تقسیم ذهنی را به بخش های زیر انجام دهید: پیشانی، گونه، چانه، ناحیه چشم، بینی و لب بالا. این کمک خواهد کرد تا اطمینان حاصل شود که شما به اندازه کافی تمام سطح صورت خود را پوشش می دهید شما همچنین می توانید دستگاه میکرونیدلینگ را در گردن و سینه خود انجام دهید.
پاک کردن آرایش

درما رولر را روی صورت خود حرکت دهید

 دستگاه را روشن کنید و رولر را به آرامی روی چهره خود بچرخانید. شما باید غلتکی را به صورت عمودی، افقی و مورب در سراسر سطح پوست خود حرکت دهید. این باید در نوارهایی که هر بخش از چهره شما را پوشش می دهد انجام شود. هنگام حرکت دادن غلتک در چهره خود، از دست مخالف خود برای حرکت روی پوست خود استفاده کنید. همچنین هر منطقه از پوست را بیش از یک بار در معرض درمارولر قرار ندهید.
میکرونیدلینگ برای جوانسازی پوست


فشار زیادی را اعمال نکنید

 هنگام استفاده از درما رولر، یا قلم درما، فشار بیش از حد را اعمال نکنید. ممکن است پوست در ابتدا احساس خستگی یا احساس ناراحتی کند اما به پوست شما صدمه نخواهد خورد و نباید باعث خونریزی شود.

میکرونیدلینگ خانگی

 


صورت خود را برای 6 تا 8 ساعت بعد از درمان شستشو ندهید

 اگرچه میکرونیدلینگ به پوست شما آسیب نمی رساند، اما بلافاصله بعد از درمان قرمز خواهد شد و منعقد می شود. اجازه دهید پوست شما بماند و چهره خود را برای حداقل 6 تا 8 ساعت شستشو ندهید. اجتناب از استفاده از آرایش به مدت 24 ساعت، و اطمینان حاصل کنید که از خورشید محافظت کنید.

 

منبع:
نظر شما
برای ثبت نظر خود لطفا وارد حساب کاربری شوید