همه چیز در مورد فیبروز ابرو
درودیان  | ۱۳۹۸/۰۴/۱۵ | ۰ | ۳۱۵ | ۴

همه چیز در مورد فیبروز ابرو

فیبروز یک روش منحصر به فرد برای میکروبلیدینگ ابرو است

میکروبلیدینگ یک روش ترکیبی نیمه دائمی برای شکل دادن و کشیدن ابرو است. درمان با قرار دادن رنگدانه و ایجاد برش های کوچک زیر لایه سطحی پوست انجام می شود. این یک روش بسیار طبیعی است که بعد ها نیز می تواند مجددا مورد استفاده قرار گیرد.
این یک نوآوری شگفت انگیز در زمینه زیبایی است. با این حال، با وجود تمام تکنیک ها و روش های زیبایی موجود، سوالاتی مطرح می شود برای نمونه چه نوع فرم ابرویی مناسب چهره شما است
با افزایش آرایش دائمی در صنعت زیبایی، سبک و تکنیک های مختلفی برای انتخاب وجود دارد. همه آنها از ویژگی ها و مزایای خود پشتیبانی می کنند. با این حال، تنها روش فیبروز دارای یک روش منحصر به فرد است.
روش فیبروز بالاتر از سایر هنجارهای آرایش دائمی، از تقارن شکل برجسته، محاسبه براساس نسبت طلایی، ابزارهای منحصر به فرد و محصولات برای دوره های خاص طراحی شده است. و سبب درخشش یک متد کاملا متفاوت بر روی ابرو و صنعت لوازم آرایشی و بهداشتی جهان شده است.

نسبت طلایی

پایه روش فیبروز، نسبت طلایی است. همچنین به عنوان معانی طلایی شناخته شده است، در اصل در ریاضیات معنی نسبت الهی است. استاد برانکو بابیچ از این ایده برای ایجاد یک روش برای طراحی ابروهای سفارشی طراحی شده برای مطابقت با چهره هر فرد استفاده کرد. این مفهوم با استفاده از دانش نظری از نظریه رنگ، آناتومی صورت و آناتومی پوست ساخته شده است تا ابروها کاملا واقعی و طبیعی به نظر برسند.
در عمل، نسبت طلایی برای محاسبه و تقلید تقارن صورت استفاده می شود که تمام ابعاد صورت را با یکدیگر به ارمغان می آورد. بنابراین، حتی اگر هر شخص با وجود چهره متفاوت، مقررات نسبت همیشه باقی می ماند و می تواند اعمال شود.
استفاده از نسبت طلایی واقعا باعث موفقیت در این روش می شود. با محاسبه زاویه ها بر اساس تقارن طبیعی صورت، می توان ابروها را متناسب با صورت هر فرد طراحی کرد. در حال حاضر، حتی افرادی که ابروهای خود را بیش از حد برداشته یا تیغ زده اند می توانند با استفاده از این روش ابروهای کاملا پر و طبیعی داشته باشند.
ابزار مخصوص فیبروز

ابزارهای مخصوص فیبروز

با این وجود، درمان بدون ابزار مخصوص میکروبلیدینگ انجام نمی شود. به همین دلیل فیبروز تیغ ها و رنگدانه های مخصوص خود را تو.لید می کند
تیغه ها تیز هستند و برای خراش دادن پوست با توجه به ابعاد خاص طراحی شده اند. از یک طرف، هدف آنها ایجاد برش در اندازه های مختلف، و از سوی دیگر طراحی آنها اجازه می دهد تا ضربه به پوست و طراحی آسان انجام شود. برش های خوب به فولیکول های موی فردی شباهت دارند و دلیل اصلی این که ابروها طبیعی به نظر می رسند همین مساله است.
با این حال، رنگدانه های سفارشی مخصوص فیبروز مسئول ایجاد رنگ هستند بر اساس یک سری فرمول ها رنگدانه ها هنوز به طور مداوم توسعه می یابد. برای معرفی رنگ های جدید، اصلاح رنگ های قبلی نیاز است. و کارخانه هر سری یک رنگ جدید با فرمول SUPE معرفی می کند.
مشکل رنگ گرمتر، به خصوص زرد یا بلوند، این بود که رنگدانه بیش از یک سال طول نخواهد کشید. فرمول SUPE به طور کامل آن را تغییر داد، و در نهایت با ترکیب مصنوعی و مواد آلی رنگ گرم تر را به آرایش دائمی آورد.
علاوه بر تیغه ها، رنگدانه ها و ابزار مخصوص فیبروز نیز دخیل هستند که همه در کیت میکروبلیدینگ فیبروز در دسترس هستند.
تکنیک جدید فیبروز

تکنیک نیمه دائمی جدید

تکنیک فیبروز نیمه دائمی است. در حالی که به طور معمول به عنوان "خالکوبی یا تتو" صورت مشهور است، این روش دائمی نیست، زیرا صورت تقریبا یکبار در سال باید مجددا ترمیم شده و یا از اول میکروبلیدینگ شود. به غیر از این، ترمیم و نگهداری حرفه ای به طور منظم نیاز ندارد.
این تکنیک فرصت را برای آزمایش انواع مدل ابرو فراهم می کند. مشتریان می توانند ابرو خود را با توجه به آخرین مدل های روز و یا حتی جستجوی خودشان تغییر دهند. هر کدام از موارد، اگر یک مشتری راضی باشد، حداقل برای یک سال ماندگاری خواهد داشت
روش فیبروز به طور خاص و منحصر به فرد است، زیرا با استفاده از یک روش ویژه به طبیعی ترین حالت ابرو می پردازد. این روش در واقع تقلید مسیر طبیعی موهاست و چیزی است که به طور قطع می توان آن را برای داشتن ابروی طبیعی انجام داد.
روش فیبروز

روش فیبروز

در نهایت، ماموریت سالن های زیبایی معتبر یافتن جوهر زیبایی با هر تکنیک و هر نوع مشتری است. برای رسیدن به این هدف، نوع خاصی از تکنیک مورد نیاز است. یک تکنیک که همه این اهداف را شامل شود. به همین دلیل است که اکثریت سالن های زیبایی تکنیک فیبروز را انتخاب می کنند.
ویژگی های متعددی از این روش برجسته تر است:
توانایی کشیدن ابروها بر اساس چهره هر فرد
استفاده از نسبت طلایی برای محاسبه تقارن
تکنیک طراحی که اجازه می دهد ابرو طبیعی ایجاد شود
با توجه به درخواست مشتری
ابزارهای منحصر به فرد و رنگدانه ها به طور خاص برای میکروبلیدینگ ساخته شده اند

استعداد هنری در فیبروز

از همه مهمتر، روش فیبروز  نیاز به استعداد هنری واقعی برای آرتیست های این کمپانی دارد  با استفاده از ابزارهای مختلف و رنگدانه ها می توانید هر نوع ابرویی که مد نظر افراد است را انجام دهید. انتخاب شما، بر اساس نوع چهره و نسبت طلایی برای هر شخصی منحصر به فرد است
گواهینامه واقعی آرتیست های فیبروز به این معنی است که تعداد بیشماری نمونه کار از قبل و بعد ابروی افراد داشته باشند و فقط به ذکر چند عکس فیس بوک و اینستاگرام و نمایش مشخصات عمومی در آن اکتفا نکنند.
اکثریت مردم تمایل دارند که میکروبلیدینگ ابرو را امتحان کنند. سپس پس از 4 هفته از درمان اولیه، باید مجددا ترمیم اولیه انجام شود. پس از آن، افراد می توانند هر چیزی که در زمان ترمیم مد نظرشان است به آرتیست خود گفته و درست همین زمان است که آرتیست واقعی می تواند استعداد هنری خود را به نمایش بگذارد.
این چیزی است که درمان های زیبایی همه باید مد نظر قرار دهند که در واقع برجسته سازی زیبایی پنهانی با استفاده از استعداد و تکنیک های خاص است. مطمئنا، این یک دلیل شگفت انگیز است که چرا فیبروز بیش از هر روش دیگری مورد استقبال قرار گرفته است.

منبع:
نظر شما
برای ثبت نظر خود لطفا وارد حساب کاربری شوید