همه چیز در مورد تاتو
آفروتایم  | ۱۳۹۷/۱۰/۲۳ | ۰ | ۱۲۵ | ۱

همه چیز در مورد تاتو

نتایج نهایی تاتو به جنس و رنگ پوست بستگی دارد

مهم است که قبل از مشورت با یک تاتو کار خودتان نیز چندیدن ایده داشته باشید، که اغلب فقط شما را مجبور به تصمیم گیری در مورد فونت می کند. در طول مشاوره، تاتوکار شما می تواند جزئیات دقیق تری را انجام دهد. شما می توانید هر گونه تصاویری را که ذخیره کرده اید نشان دهید و مکان و قیمت آن را بیابید.
نتایج نهایی تاتو به چندین عامل بستگی دارد:
چقدر از  بدن شما قرار است تاتو شود
نحوه کشیدن خالکوبی تا چقدر امکان پذیر است؟
رنگها که میخواهید به خوبی بر روی پوستتان نشان داده میشوند یا خیر
چقدر زمان لازم است با هنرمند صرف کنید

طرح تاتو

شکل و استایل تاتو

برخی از محبوب ترین سبک ها عبارتند از:
سنتی آمریکایی. این طرح با مشخصه های رنگ سیاه و پالت رنگ اصلی، مشخص شده است. این سبک معمولا دارای جمجمه و گل رز است.
ژاپنی سنتی با الهام از آثار هنری سنتی ژاپنی، از خطوط تمیز این سبک و سایه برای ساخت ببرها، ماهی ها و گل ها استفاده می شود.
واقع گرایی. هدف این سبک، بازسازی افراد با استفاده از سایه و کنتراست رنگ است، همانطور که در زندگی واقعی ظاهر می شود.
تصویری با ترکیب جنبه های خالکوبی سنتی و واقع گرایی، این سبک در مورد خطوط پررنگ و اشباع شدید رنگ است.
نئو سنتی. این مدرن با استفاده از تصاویر سنتی آمریکایی، این سبک به شدت بر روی سایه و رنگ برای ایجاد پرتره واقع بینانه تکیه می کند.
مینیمالیسم یا هندسی. با تمرکز بر خطوط سیاه تیره و فضای منفی، این سبک مورد دقت است. نتایج اغلب ساده و نمادین هستند.
اما برای داشتن یکی از این سبک ها، نیازی به آشنا شدن با زبان انگلیسی نیست. مرور اینستاگرام فوق العاده مفید است، زیرا اکثر هنرمندان کار خود را در کانال خودشان و هشتگ قرار می دهند. برای مثال، اگر تصمیم گرفتید که یک خال کوبی از یک گربه بدست آورید، جستجوی سریع #cattattoo بیش از 220 هزار نتیجه را به دست می آورد.
تصاویری را که دوست دارید بیشتر ذخیره کنید و در هنگام مشاوره آنها را به تاتوکار خود نشان دهید.

طرح تتو

طرح تاتو

بسیاری از مردم برای تاتو تصویر خالص را انتخاب می کنند، اما اگر شما می خواهید همراه تصاویر فونت نیز داشته باشید باید فونت مورد نظر خود را مشخص کنید.
Adobe Typekit یک مکان عالی برای نگاه کردن به سبک فونت است،این سایت همه چیز را از دست نوشته به ماشین تحریر تبدیل می کند. این سایت حتی به شما اجازه می دهد که متن مورد نظر خود را در فونت مورد نظر خود مشاهده کنید تا بتوانید تصویری از چگونگی آن در بدن خود داشته باشید.
اگر چیزی که دوست دارید را پیدا کردید، دو نسخه مختلف را برای هنرمند خود چاپ کنید. آنها ممکن است قلم دقیق را بر روی کامپیوتر خود نداشته باشند، بنابراین می توانند از این صفحات به عنوان مرجع استفاده کنند.

رنگ تاتو


رنگ تاتو

اگر چه سبک خال کوبی اغلب پالت رنگ را تعیین می کند، تاتوکار می تواند با شما مشورت کند تا طراحی و سبک را تغییر دهید تا آنچه که می خواهید بهتر باشد.
رنگ پوست شما نقش بسیار مهمی در حفظ رنگها دارد. به عنوان مثال، پوست سفید تمایل دارد جوهر سفید را بهتر از سایر رنگ ها بپوشاند. رنگدانه های قرمز و بنفش نیز بر انواع تناژ  پوستی عجیب و غریب به نظر می رسند.
پوست های تیره تر معمولا رنگ ها را بهتر نگه می دارند. رنگ خاکستری نیز یک گزینه است. با استفاده از این سبک، هنرمند شما از ترکیبی از سیاه و سفید خالص برای ایجاد سایه ها و رنگ های مناسب استفاده می کند.

رنگ تاتو


اندازه و محل تاتو

خطوط و اشکال ممکن است در ابتدا صاف و یکدست به نظر برسد اما در طول زمان، این می تواند محو و یا حتی تار شود. این همه به اندازه و موقعیت خال کوبی شما بستگی دارد. به همین دلیل مهم است که در مورد چگونگی خال کوبی خود و محل آن، فکر کنید. اغلب، مکان به تنهایی می تواند اندازه تاتو شما را تعیین کند.

منبع:
نظر شما
برای ثبت نظر خود لطفا وارد حساب کاربری شوید